Nasz adres:

Warszawa ul. Warszawska 58c
tel.: (0-22) 478-57-07
zobacz mapkę dojazdu

Czynne:

Niedziela - Czwartek od 12.00 do 22.00
Piątek - Sobota od 12.00 do 23.00

 

Nasi Partnerzy

O restauracji

TRATTORIA PIZZA CALABRIA
Oferujemy naszym Gościom włoskie specjały, dużo makaronów oraz świeże ryby i owoce morza. Naszą specjalnością jest pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem oraz przekąski przyrządzane i serwowane w glinianych naczyniach. Wszystkie dania przygotowywane są na zamówienie bezpośrednio przed podaniem. W powietrzu unosi się zapach świeżych ziół: bazylii i rozmarynu.

Tu, w tych prostych, ale jakże przytulnych wnętrzach, miło spędzimy czas przy filiżance espresso, tu poczujemy atmosferę południa Włoch i gwarnej trattorii.

MESSA CALABRIA
W przyległej sali urządzonej w marynistycznym i bardzo eleganckim stylu możemy zorganizować uroczyste przyjęcie lub kameralne spotkanie do 40 osób.

Tu również odbywają się szkolenia , dysponujemy rzutnikiem i ekranem do prezentacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę.

PATIO CALABRIA
W ciepłe wiosenne i letnie dni zapraszamy do naszego kameralnego ogródka urządzonego na dachu budynku. Tu do późnych godzin wieczornych, odgrodzeni od gwaru ulicy, możemy delektować się smakiem włoskiego wina.

Restauracja Calabria to doskonałe miejsce na rodzinny obiad, spotkanie we dwoje, spotkanie biznesowe czy szkolenie. Jest to także świetny wybór dla wszystkich, którzy przybyli do stolicy na urlop i pragną skorzystać z wszystkich jej atrakcji - także kulinarnych.


2007 (C) ALL Rights Reserved
Trattoria Pizza Calabria

home | aktualności | o restauracji | menu | dla dzieci | galeria | gdzie jesteśmy

projekt i realizacja: VEGA Internet Studio